O nás

Ľudia sú zvedaví a chcú o Noili vedieť čo najviac. Toto sú najčastejšie otázky a odpovede:


Kedy vznikla značka Noili?

Noili: Myšlienka vytvoriť kozmetiku presne podľa našich predstáv vznikla pred tromi rokmi. V tom čase sme si uvedomili, že hľadanie vhodnej kozmetiky už trvá pridlho a začína to byť beznádejné. Mali sme nejaké pleťové problémy a mali sme aj vysoké kritériá – funkčnosť, bezpečnosť, čistota a nedráždivosť. Ukázalo sa, že nájsť takúto kozmetiku je veľmi ťažké. Na samom začiatku teda bola dezilúzia a zistenie, že trh nám nedokáže ponúknuť to, po čom naozaj túžime a že si dokonalú kozmetiku budeme musieť vyrobiť svojpomocne.


Ako ste postupovali?

Noili: Všetko sa začalo zhŕňaním informácií, vzdelávaním, rešeršovaním a experimentovaním. Priebežne sme mnohé veci konzultovali s odborníkmi z oblasti farmácie, chémie a kozmetológie, ktorí nám v celom procese výrazne pomohli a sme im za to nesmierne vďačné. Jedna z nás má medicínske vzdelanie, ale aj tak nám trvalo niekoľko mesiacov, kým sme si ujasnili, čo presne chceme, čo potrebujeme a čo určite nepotrebujeme. Potom nasledovalo vytvorenie a otestovanie prvých vzoriek. Proces vylaďovania každého jedného produktu, jeho testovanie a overovanie účinnosti bol samozrejme zdĺhavý, ale veľmi tvorivý a uspokojujúci. Dá sa povedať, že do niektorých ingrediencií sme sa doslova zamilovali – jedna z nich sa nakoniec prepracovala až do nášho loga. Počas procesu vývoja, zdokonaľovania a testovania produktov sme ich v rôznych fázach vývoja dávali testovať aj našim blízkym, kamarátkam a kamarátom. A keďže ohlasy na naše oleje boli vynikajúce a všetci túžili po ďalších vzorkách, rozhodli sme sa vytvoriť značku a umiestniť produkty na trh.


Aká je kozmetika Noili?

Noili: Náš slogan o tom hovorí úplne jasne. Noili je fresh, clean a simple. Noili je čerstvá, čistá a jednoduchá. Používame výhradne čerstvé suroviny a absolútnou prioritou je ich účinnosť a bezpečnosť. Vyhýbame sa dráždivým, rizikovým a nedostatočne preskúmaným látkam. Naše produkty sú minimalistické – množstvo ingrediencií nie je príliš vysoké a to je pre pleť dobré. Dnes máme päť vysoko účinných produktov plných cenných látok, ktoré pomáhajú s najčastejšími pleťovými ťažkosťami – vrásky, dehydratácia, mastná pleť so sklonom k akné, strata pružnosti a elasticity. A to všetko bez škodlivých chemických látok, so zodpovednosťou k životnému prostrediu a bez testovania na zvieratách.


Pre koho je určená?

Noili: Pre všetkých, pre všetky typy pleti, pre ženy aj pre mužov. Pre mladú neproblematickú pleť, ale aj pre starnúcu a dokonca aj pre starnúcu a problematickú, pretože naše anti-aging sérum má aj protizápalové účinky. Veľmi dobré ohlasy máme aj od ľudí s extra citlivou pleťou, čo nás veľmi teší, pretože takýto ľudia majú s výberom kozmetiky asi najväčší problém.


V čom sa Noili líši od iných značiek?

Noili: Noili prináša ľuďom radosť. Kozmetika nie je to najdôležitejšie na svete, ale je naozaj príjemné používať prípravky, ktoré sú účinné a majú vynikajúce zloženie. Telo potrebuje čerstvú a vyváženú stravu a najlepšie sa cítime, keď je zároveň aj jednoduchá a nezaťažujúca. No a to isté potrebuje aj naša pleť.